600 675 600 motohandel@op.pl
Samochody osobowe i użytkowe

Samochody osobowe i użytkowe

Skupujemy samochody osobowe, rodzinne, sportowe / coupe, pick up, terenowe, kabrio, limuzyny, sedany, hatchback, kombi, minibusy, VANY, SUVY.

Odbieramy również niesprawne auta własnym transportem – posiadamy autolawety oraz holowniki.

 

Motocykle sportowe

Motocykle sportowe

Skupujemy motocykle sportowe zasilane gaźnikiem, jak i wtryskiem paliwa. W owiewkach oraz po przeróbkach.
Sportowe motocykle, popularnie zwane ścigaczami, cechują się silnikami o wysokiej mocy, które są w stanie osiągać duże prędkości w krótkim czasie i na krótkim dystansie. Charakterystyczne dla sportowych motocykli są aerodynamiczne owiewki, szczelnie osłaniające silnik, nadające opływową sylwetkę i zmniejszające opór powietrza. Ścigacze zazwyczaj mają dość agresywną i ostrą stylistykę.
Pozycja kierowcy tego typu motocykla – leżąca, czasem wręcz skulona – jest niewygodna i dość męcząca w przypadku dłuższych tras. Zresztą są one konstruowane raczej z myślą o torach wyścigowych, niż turystycznych przejażdżkach. Motocykle te charakteryzują się twardym zawieszeniem, bardzo skutecznymi hamulcami i dążeniem do jak najmniejszej masy.

Przykłady:

 1. Yamaha YZF-R1
 2. Kawasaki Ninja ZX-10R
 3. Honda CBR600RR

 

Motocykle turystyczne

Motocykle turystyczne

Skupujemy  motocykle turystyczne bez kufrów lub z kuframi bocznymi, bądź centralnymi. Z dodatkowym wyposażeniem m. in. podgrzewane manetki, dedykowane szyby, gniazda zapalniczki lub totalnie gołe

Przeznaczone do dalekich wypraw i pokonywania długich tras. Są to jedne z największych gabarytowo motocykli i posiadają silniki o dużej pojemności. Charakteryzują się sporą pakownością (możliwość przewożenia sporych i ciężkich bagaży), dużym zbiornikiem na paliwo (co zapewnia większy zasięg podróży), a także wygodną, odprężoną i wyprostowaną pozycją kierowcy, jak również pasażera. Wyposażone są w owiewki i szybki, które zapewniają ochronę przed wiatrem. Są stworzone do pokonywania dużej liczby kilometrów.

Niektóre z turystyków wyposażane są w bieg wsteczny, z uwagi na duże gabaryty i trudność manewrowania.

Przykłady:

 1. Honda Goldwing GL1200
 2. Yamaha Royal Star Venture
 3. BMW K1200LT

 

Pojazdy uszkodzone

Pojazdy uszkodzone

Skupujemy pojazdy uszkodzone, które są uszkodzone wizualnie (stłuczki, szlify, kolizje), bądź uszkodzone mechanicznie (uszkodzone silniki itp.)

Zabieramy własnym transportem, sami pakujemy i załatwiamy wszystkie związane z pojazdem formalności.

Quady – ATV

Quady – ATV

Skupujemy quady:

 • sportowe – wyścigowe
 • terenowe – przeprawowe
 • rekreacyjne.

Z homologacją lub bez, z dodatkowym wyposażeniem: wyciągarki, wspomaganie kierownicy, handbary. Z automatyczną skrzynią biegów lub manualną.

Przykłady:

 1. YAMAHA RAPTOR 450
 2. CA-NAM OUTLANDER 650
 3. CF-MOTO 800